آموزش طراحی سیاه قلم بینی

By | اکتبر 9, 2015

در این مطلب از سایت هنری artily.ir به طراحی سیاه قلم بینی می پردازیم .این آموزش به صورت تصویر و در چهار مرحله است , در ادامه با آموزش طراحی سیاه قلم بینی ,با ما همراه باشید .

 طراحی سیاه قلم بینی

طراحی سیاه قلم بینی

در مرحله اول آموزش طراحی سیاق قلم بینی, ابتدا با استفاده از مداد HB به رسم اسکیس یا طرح اولیه ای از بینی می پردازیم. نیاز نیست خطوط اسکیس شما دقیقا شبیه به بینی باشد, بدون نگرانی طرح اولیه بینی را رسم کنید. به بزرگ یا کوچک بودن بینی دقت کنید, معمولا بینی هایی با ارتفاع کمتر نشانگر جوانتر بودن فرد است.

طراحی سیاه قلم بینی

طراحی سیاه قلم بینی

در این قسمت  کمی روی اسکیس بینی کار کرده و خطوط اضافی را با استفاده از پاک کن , پاک کرده و ارتفاع بینی را تنظیم می کنیم. مطابق با تصویر بالا قسمت سوراخ های بینی را با استفاده از مداد 2B سایه می زنیم. این سایه از تیرگی شدید به روشن ترسیم می شود.

طراحی سیاه قلم بینی

طراحی سیاه قلم بینی

در قدم بعد مطابق با تصویر بالا, قسمت هایی از بینی را که باید برجسته شوند ,با استفاده از هاشور ملایم سایه پردازی می کنیم. به جهت نور توجه کنید, شما باید از روی یک عکس بینی واقعی اقدام به طراحی بینی کنید, این آموزش ها فقط برای آشنایی شما با قوانین سایه پردازی است.

طراحی سیاه قلم بینی

طراحی سیاه قلم بینی

در قدم بعد از آموزش طراحی سیاه قلم بینی از سایت هنری artily.ir , با استفاده از یک تکه دستمال کاغذی که به دور نوک انگشت خود پپیچیده اید و یا با استفاده از پنبه , به روی قسمتهایی که هاشور زده اید بکشید و سایه ها را ملایم کنید. قسمت هایی که در تصویر بالا سایه پردازی شده اند را سایه بزنید.به پس زمینه توجه داشته باشید, در واقع پس زمینه باعث می شود که تصویر بینی برجسته به نظر برسد. قسمت هایی از بینی که توسط نور ,دچار سایه شده اند را سایه پردازی کنید( از روی یک مدل واقعی و یا عکس کار کنید) به خطوطی که در تصویر بالا تیره شده اند توجه کنید, تیرگی این خطوط مرز های بینی و پس زمینه را ایجاد می کنند. این مراحل را دنبال کنید و تمرین کنید, تمرین زیاد باعث میشود طراحی بینی برای شما آسان شود و بدون ترس اقدام به طراحی کنید.اگر سوالی برای شما پیش آمد,در قسمت نظرات مطرح کنی.با آموزش های بعدی ما در artily.ir همراه باشید.

2 دیدگاه برای “آموزش طراحی سیاه قلم بینی

 1. پریسا

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون.
  آموزش بسیار خوبی بود , لطفا آموزش طراحی ابرو هم بزارید.

  پاسخ
  1. Arash Post author

   سلام, ممنون از شما . بله تمامی آموزش های مربوط سیاه قلم را در سایت قرار خواهیم داد.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *