آموزش طراحی مو

By | اکتبر 17, 2015

طراحی مو ,موضوع این مطلب از سایت artily.ir است. طراحی مو به چندین روش انجام می شود که در آینده روش های دیگر آن را نیز در سایت قرار خواهم داد.در این آموزش از روشی بسیار ساده و قدم به قدم استفاده شده است .اما نتیجه کار , هنگامی که در ترکیب چهره قرار می گیرد بسیار زیبا خواهد بود. در ادامه آموزش طراحی مو با artily.ir همراه باشید.

آموزش طراحی مو

آموزش طراحی مو

به تصویر بالا نگاه کنید , ابتدا اسکیس یا همان طرح اولیه از جایی که مو ها شروع می شوند تا جایی که به انتها می رسند رسم کنید. از مداد طراحی با درجه سختی نوک HB استفاده کنید. مداد شما باید دارای نوک تیز باشد و یا از اتد با نوک شماره 0.5 استفاده کنید.

آموزش طراحی مو

آموزش طراحی مو

در قسمت بعد مطابق با تصویر بالا, قسمت هایی از مو را با استفاده از خط های بیشتر تیره می کنیم. این تیرگی ها , همان قسمت هایی از مو هستند که تحت سایه قرار گرفته اند و باید تیره تر از قسمت های قرار گرفته تحت نور باشند. از مداد طراحی  2B  استفاده کنید.

آموزش طراحی مو

آموزش طراحی مو

خطوط بیشتری در قسمت های بالای مو و قسمت های میانه مو رسم کنید. برای طراحی مو باید آنقدر تمرینات خط را انجام داده باشید تا بتوانید خطوط را صاف و بدون لرزش دست رسم کنید.

آموزش طراحی مو

آموزش طراحی مو

شما با نگاه کردن به یک تصویر واقعی از مو , می توانید قسمت هایی از مو که در سایه قرار گرفته اند را تشخیص دهید و سایه تیره تری بزنید, همچنین قسمت های روشن تر مو را با خطوط کمرنگ تر , هایلایت کنید. با استفاده از مدل های واقعی یا عکس مدل, سریع تر می توانید به تجربه مفید در طراحی دست پیدا کنید. اگر به تصویر بالا توجه کنید خواهید دید که نور ها و سایه ها در حال شکل گرفتن هستند.

آموزش طراحی مو

آموزش طراحی مو

مطابق با تصویر بالا , با رسم خطوط بیشتر سایه پردازی کنید. به جهت رسم موها دقت کنید. به خطوطی که پیچش مو را نمایان می کنند توجه کنید , این کار فقط و فقط با تمرین زیاد انجام خواهد شد.

آموزش طراحی مو

آموزش طراحی مو

در این قسمت از آموزش طراحی مو از ARTILY.IR قسمت های سایه مو را تیره تر کنید(قسمت هایی که در تصویر واقعی مو تحت تاثیر سایه قرار می گیرد) .خطوط را موازی رسم کنید و نباید همدیگر را قطع کنند. طراحی مو به پایان رسیده است , شما فقط با تمرین بیشتر و آزمون و خطا به نتیجه خوب در طراحی مو خواهید رسید. با آموزش های بعدی ما در artily.ir همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *