آموزش طراحی لب سیاه قلم (2)

By | اکتبر 19, 2015

لب یکی از قسمت های مهم بدن انسان است . این عضو از بدن احساسات داخلی بدن را ,همراه با چشم و دیگر اجزای صورت نمایش می دهد. برای مثال عصبانیت, خنده, ناراحتی و تعجب و … . یک لب می تواند یک چهره را خیلی زیبا و  یا زشت جلوه دهد , در طراحی لب هر چه بهتر و با تجربه بیشتری کار کنید, چهره های زیبا تری طراحی خواهند شد. در این آموزش از artily.ir به طراحی لب با یک حالت دیگر ( زاویه دیگر) خواهیم پرداخت ! در ادامه آموزش طراحی لب با ما همراه باشید.

طراحی لب قدم به قدم

طراحی لب قدم به قدم

در قدم اول یک اسکیس ساده از لب را رسم می کنیم. این اسکیس به تصویر واقعی از لب که شما برای طراحی انتخاب می کنید بستگی دارد. من در مطالب قبلی بر اهمیت موضوع طراحی از مدل زنده و یا عکس مدل تاکید داشتم, فراموش نکنید که این یک اصل مهم در طراحی است. با استفاده از مداد HB اسکیس را رسم کنید.

طراحی لب قدم به قدم

طراحی لب قدم به قدم

در قدم بعد قسمت هایی از لب را که در تصویر بالا تیره شده اند را با استفاده از مداد 2B را هاشور بزنید و تیره کنید.

طراحی لب قدم به قدم

طراحی لب قدم به قدم

در این قسمت از آموزش طراحی لب , مطابق با تصویر بالا , قسمت های بیشتری را هاشور بزنید . حتما به جهت تابش نور و براقیتی که روی لب ایجاد می کند توجه کنید. در این تصویر جهت تابش نور از سمت راست است ., قسمت هایی که در تصویر بالا تحت تاثیر تابش نور قرار گرفته اند را خالی بگذارید.

طراحی لب قدم به قدم

طراحی لب قدم به قدم

خطوط یا فاصله بین دندان ها را تیره تر کنید و سایه پردازی کنید ,از مداد 4B استفاده کنید. اگر به تصویر بالا دقت کنید , در قسمت فاصله بین دندانها , از سمت راست به سمت چپ سایه پردازی شده است, به این علت که جهت تابش نور از سمت  راست است و سایه هایی را در پشت اشیا ایجاد می کند. قسمت های سمت چپ لب را نیز با هاشور های بیشتر تیره تر کنید.

 

طراحی لب قدم به قدم

طراحی لب قدم به قدم

در قسمت آخر آموزش طراحی لب از ARTILY.IR , مطابق با تصویر بالا , قسمت های بیشتری را سایه پردازی کنید , جهت خطوط سایه ها باید عمودی باشد . سایه زیر لب که بر روی چانه(بالای چانه) می افتد را فراموش نکنید, آن را نیز سایه پردازی کنید. آموزش طراحی سیا قلم لب به پایان رسید , شما می توانید در طی مراحل طراحی , هاشور های طراحی شده را با استفاده از محو کن و یا دستمال کاغذی, ملایم تر کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشد. با آموزش های بعدی ما در artily.ir همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *